Ana Sayfa / Airmax / Airmax Firewall Sorunu

Airmax Firewall Sorunu

airmax firewall sorunu

AİRMAX FİREWALL SORUNU

Merhabalar, bu yazımızda airmax firewall sorunu nelerdir çözümü nedir bunlardan bahsedeceğim. Ubnt AirMax Güvenlik Duvarı, gerçekten varsayılan kuralları göstermediği ve EdgeMax yönlendiricilerinde olduğu gibi “Kuruluş” ve “İlgili” trafiğin nasıl işlendiğini göstermediği için bana sorarsanız, anlamaya çalışmak zordur.

IP Protokolünü seçtiğim ve bu 3 IP adresi için herhangi bir bağlantı noktası belirtmediğim için herhangi bir bağlantı noktasına erişim sağlayacağız. Daha sonra başka bir IP için ana 3 yönetim bağlantı noktasını engellemeye ayarlıyoruz. Bu cihazlara AirRouter uygulandığında, LAN trafiğinin internete girmemesine neden olur. Ancak tam olarak aynı konfigürasyondaki test yönlendiriciniz de bu ayarlar ile iyi çalışacak ve network en iyi durumda olacak.

airmax firewall sorunu

Farklı marka firewall sorunu olduğunda adımlar aslında çok basit bir şekilde olacak. Yapmanız gereken airmax  firewall  sorunu ekibine bilgi verip kendi airmax cihazınızın portlarına ve IP adreslerine tam izin vermesi. Öte yandan herhangi bir switch bulunuyorsa switch testini yapın yeterli data dağıtımı yok ise eğer cihaza ulaşım sağlayamayacaksınız. Networkteki herhangi bir  router access point cihazı var ise onlardan data almanızı tavsiye ederim.

Tüm Ubnt cihazları Servis Bakım Destek ve Kurulum için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

 

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

UniFi – Desteklenen PoE Protokolleri

UniFi – Desteklenen PoE Protokolleri Bu makalede, her UniFi Switch hangi PoE çıkışının sağladığı ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir