Ana Sayfa / Edge Max / Ubiquiti (UBNT) EdgeRouter Lite

Ubiquiti (UBNT) EdgeRouter Lite

Ubiquiti (UBNT) EdgeRouter Lite

UBNT NETWORKS

Güçlü Yönlendirme Performansı

EdgeRouter ™ Lite, taşıyıcı sınıfı ağların gereksinimlerini karşılamak için saniyede 1 milyona kadar paketi yönlendirir.

Taşıyıcı Sınıfı Güvenilirlik

EdgeRouter ™ Lite, önde gelen operatör veya kurumsal teknoloji çözümlerine eşit çalışma performansı sunar.

Çok Yönlü İşlev

Özelleştirilebilir açık platformdaki uygulamaları çalıştırmak için EdgeRouter ™ Lite’ın gelişmiş özellik kümesini kullanın.

EdgeOS ™ – Gelişmiş Kullanıcı Arayüzü

Sezgisel, grafiksel kullanıcı arayüzünün öğrenilmesi kolaydır ve yönlendirme özelliklerini yapılandırmak ve izlemek için basitleştirir. Gelişmiş işlevlere rahat erişim için entegre bir Komut Satırı Arabirimi (CLI) içerir.

Merkezi Yönetim

EdgeRouter  Lite, sezgisel bir arayüzle kapsamlı bir denetleyici olan UNMS  (Ubiquiti ® Ağ Yönetim Sistemi) tarafından desteklenmekte ve yönetilmektedir . Tek bir kontrol düzlemi, birden fazla sitede kayıtlı EdgeMAX ® cihazlarını yönetir.

ÖZELLİKLER:

Dual Core 500 MHz Processor
512MB DDR2 RAM Memory
2GB On-Board Flash Storage
1 x RJ-45 Serial Port
3 x 10/100/1000 Ethernet Ports
EdgeOS Operating System
Reset Button
LED Indicators
Wall Mountable
CE, FCC, IC Certifications

GENEL BAKIŞ

EdgeRouter ™ ‘i EdgeMAX®platform’un bir parçası olan Ubiquiti Networks ™’ den tanıtın. EdgeRouters, taşıyıcı sınıfı güvenilirliği, kurumsal düzeyde özelliklerle, kompakt ve uygun fiyatlı bir birimle birleştirir.

Tescilli ve sezgisel bir grafik arayüzü olan EdgeOS ™, EdgeRouters, ağınızı verimli bir şekilde çalıştırmak için gereken yönlendirme, güvenlik ve yönetim özellikleri için kolayca yapılandırılabilir. Gelişmiş ağ profesyonelleri için, tanıdık komutları kullanarak hızlı ve doğrudan erişim için entegre bir CLI mevcuttur. ERLite-3 EdgeMax EdgeRouter Lite 3-Port Modem dan Ubiquiti Networks kompakt, fansız form faktörü içinde yer alır. Sessiz bir şekilde çalışır ve bir ağı verimli bir şekilde çalıştırmak için gereksinim duyduğunuz güçlü yönlendirme, güvenlik ve yönetim özelliklerini sunar. Bu EdgeRouter Lite, uygun kurulum ve kontrol için tasarlanmış bir grafik kullanıcı arayüzü sağlar. Gigabit portunun her biri bağımsız bir arayüz olarak çalışır. Ağ bölümleme gereksinimlerini karşılamak için Sanal Yerel Alan Ağı (VLAN) arabirimlerini yapılandırabilirsiniz. EdgeRouter tarafından kullanılan rotaları etkin bir şekilde yönetmek için statik yolları ve dinamik yönlendirme protokollerini de yapılandırabilirsiniz

Kablosuz Veri Aktarımı geniş alanlara yayılmış otomasyon projelerinde büyük kolaylıklar getirmektedir.

Arazinin kablo hattı çekmeye elverişli olmaması veya mesafelerin çok uzun olmasından dolayı kablo çekmenin maliyetlerinin ve süresinin yüksek olmasından dolayı uzak mesafelerde kablosuz veri aktarımı yapabilen UBNT ürünleri kullanılmaktadır.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

unifi ac mesh

UniFi ürünleri neden kullanılmalı?

UBNT UNİFİ ÜRÜNLERİ NEDEN KULLANILMALI?   Ubnt Unifi ayrıcalıkları Unifi bir Ubnt ürünüdür, bildiğimiz üzere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir