Ana Sayfa / AirFiber / UBNT UniFi Ürünleri Neden Kullanılmalı?

UBNT UniFi Ürünleri Neden Kullanılmalı?

UBNT UNİFİ ÜRÜNLERİ NEDEN KULLANILMALI?

Ubnt Unifi Ayrıcalıkları Nelerdir?

Unifi bir Ubnt Networks ürünüdür, bildiğimiz üzere piyasada bir çok Access point, noktadan noktaya internet (point to point),  PoE switchler var. Peki, neden UBNT UniFi kullanılmalı? sorusu herkesin aklına takılıyor.

Gerek kapsama alanı gerek kullanıcı sayısı sinyal stabililiği ve profesyonel yazılımı kolay arayüzü gibi ince noktalarda üstün görülen UniFi ürünleri hayatımızdaki yerini güvenle almaya devam ediyor.

Otel, kampüs, yalı, okul, toplantı salonu vb. alanlarda önceliğini gösteren ve kalitesiyle adından söz ettiren UBNT markasını gelecekteki yıllarda daha çok ismini duyacağınıza emin olabilirsiniz.

Dış mekân ürünleri zorlu hava koşullarına dayanıklı aynı zamanda sinyal gücünden ödün vermeyen teknolojiye sahip olan Ubnt UniFi bu alanların en iyisi diyebiliriz.

Standart Access pointlere oranla çok daha yüksek olan (perdesiz alanda) 183m erişim kapasitesi sunan UBNT Access point ürünleri rakiplerine oranla daha iyi bir görüntü sergiliyor.

Konumuzun en önemli detayına gelecek olursak UniFi ürünü olan cloud keytüm UniFi ürünlerinin yöneticisi olarak çok büyük bir rol oynuyor. Rakiplerinin ortalama senelik 250$ abonelik ücreti aldığı yazılımı, UniFi ücretsiz olarak size sağlamakta.  Gelişmekte olan bir ülke olarak UBNT’nin bize sağladığı ayrıcalıkları kullanmak hepimiz için en sağlıklısı görünüyor.

 

unifi airmax

 

 

Safir Teknoloji Airmax ve Access Point Kurulumu

Safir Teknoloji’nin Teknik ve Proje ekipleri sahada A’dan Z’ye; keşif, projelendirme, planlama, ekipman temini, kurulum ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

UBNT UniFi , Airmax Edgemax, ürünleri Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo, UBNT Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır.

UBİQUİTİ aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan  merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır.

 

UBNT Mesh gibi ürünler  bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır.

UBNT Discovery programı sayesinde networkte bulunan cihazları tespit edebilirsiniz. Bu sayede  vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Ubnt Türkiye

UBNT Türkiye’de Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekan kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında  kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan. UniFi Access Point  İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.

unifi access point

Ubiquiti noktadan noktaya erişim sunan kablosuz ekipmanları, dünyanın saygın şirketinin Ses, Internet, Data ve CCTV aktarım ihtiyaçları için başarı ile tesis ediliyor ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Projede müşterinin noktaları arasındaki geniş band kablosuz erişim ihtiyacı, PtP ekipmanları ve yüksek hizmet kalite anlayışı ile eksiksiz olarak wireless noktası sağlanmıştır.

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Ubnt Discovery Tool İndir

Ubiquiti Discovery Tool İndir Bu makalede, Ubnt Discovery Tool’un nasıl kullanılacağı açıklanmaktadır. Ubiquiti Discovery Tool İndir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir