Ana Sayfa / Ubnt Networks / AirFiber / UZUN MENZİLLİ WİFİ İSTEMCİSİ

UZUN MENZİLLİ WİFİ İSTEMCİSİ

Uzun Menzilli Wifi İstemcisi Nedir?

Uzun Menzilli Wireless çözümleri kırsal bölgeler de ve şehir için de wifi alıcı Data, Ses, Görüntü aktarımında kullanılan bir sistemdir. Uzun Menzilli Wifi İstemcisi genellikle kırsal bölgeler de, şehir içinde fabrikalarda, internet altyapısı bulunmayan bölgelerde, kamera görüntü aktarımını tek bir merkezde toplamak için ya da aynı ağda bir başka alana interneti aktarmak için kullanılır.

UBNT Networks Kimdir?

UBNT  Amerika Birleşik Devletleri’nde, kablosuz ağ çözümlerinin üretimini sağlayan bir şirkettir. Ar-Ge çalışmalarını özümseyerek destek veren, aşırı yüksek fiyatlarla satılan araç-gereçlerin üretim ve pazarlamasından uzak duran, kusursuz bir iş anlayışına sahiptir. UBNT günümüzde, hemen hemen dünyanın her yerinde kullanılmakta olan kendini kanıtlamış tescilli bir markadır. Ve yüksek performanslı ama aynı zamanda yüksek fiyatlı network ürünleri için son derece güvenilir bir alternatif olarak öne çıkmaktadır.

Download ve Upload simetrik olarak aktarımını sağlamakla birlikte verimli data alış verişi yapabilmektedir. bunun evresinde fiber kablolama masraflarından UBNT Networks cihazlarımızla daha düşük maliyetli bir şekilde karşılanır.

uzun menzilli wifi istemcisi

İç mekanda şık ve endüstriyel tasarıma sahip led ışıklı eş zamanlı çok kullanıcı girişine sahip yangın dedektörü görünümlü, her kullanıcıya hitap eden  Profesyonel Access Point kullanmak isteyene UBNT UNİFİ ürünlerini tavsiye ederim.

Ubnt Ürünlerini Satın AL

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Ağ İletişimine Giriş – Dinamik Ana Bilgisayar Yapılandırma Protokolü (DHCP)

Dinamik Ana Bilgisayar Yapılandırma Ağ İletişimine Giriş – Dinamik Ana Bilgisayar Yapılandırma Protokolü (DHCP) DHCP …

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir